PPD „ POLTAREX” Sp. z o.o. w Lęborku, ul. Żeromskiego 9/10, poszukuje pracownika na stanowisko : DYREKTOR TARTAKU

           

WYMAGANIA:

- wykształcenie wyższe techniczne – technolog drewna,

- 10-letnie doświadczenie pracy w branży tartacznej

- prawo jazdy kat. B,

- dyspozycyjność,

- umiejętność pracy w zespole,

- umiejętność rozwiązywania problemów i gotowość do podejmowania decyzji,

                                                

OFERUJEMY:

- stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży,

- zatrudnienie na umowę o pracę,

- samochód służbowy,

- mieszkanie służbowe,

- świadczenia socjalne,

Spółka umożliwia zatrudnienie dla osoby towarzyszącej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla obecnego jaki i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.)

Administratorem danych jest PPD „ POLTAREX” Sp. z o.o. w Lęborku, ul. Żeromskiego 9/10. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

ZATRUDNIMY W SWOICH TARTAKACH:

  • Absolwentów szkół średnich/wyższych o profilu technologia drewna,
  • Pracowników produkcji drzewnej (osoby do pomocy w produkcji drzewnej, operatorów wózków widłowych, strugarek, obrzynarek, sortowników, elektryków, mechaników).

MIEJSCA PRACY:

Tartak w Godętowie
84-218 Łęczyce
ul. Długa 11 
(58) 678 91 51 
Tartak w Damnicy
76-231 Damnica
ul. Przemysłowa 4 
(59) 811 30 35 
Tartak w Korzybiu
77-231 Korzybie
ul. Tartaczna 2 
(059) 857 73 65 
 Tartak w Bielsku Pomorskim
77-220 Koczała
(59) 857 42 03
 Tartak w Nowej Wsi Człuchowskiej
77-320 Przechlewo
(59) 832 31 10
 Tartak w Polnicy
77-323 Polnica
(59) 832 34 21

 

WYMAGANIA

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność współpracy z ludźmi,
  • Dobra organizacja pracy.

OFERUJEMY

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV drogą elektroniczną w temacie podając nazwę tartaku oraz stanowisko na jakie aplikuje:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgoda na przetwarzanie danych w ramach procesu rekrutacyjnego

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z prowadzoną rekrutacją. Podstawą prawną przetwarzania jest zgoda osoby, której dane dotyczą z art. 6 ust. 1 lit a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ich niepodanie uniemożliwi prawidłowego przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.
Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego POLTAREX Sp. z o.o. ul. Stefana Żeromskiego 9/10, 84-300 Lębork. Kontakt z inspektorem ochrony danych jest możliwy za pośrednictwem adresu email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Odbiorcami danych mogą być podmioty świadczące obsługę techniczną i technologiczną w związku z prowadzeniem procesu rekrutacyjnego. Dane osobowe będą przechowywane przez okres maksymalnie 6 miesięcy od zakończenia rekrutacji na dane stanowisko pracy.
Każdy ma prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawie do przenoszenia danych. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być wycofana w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podmiot danych może wnieść skargę do odpowiedniego organu nadzorczego. Administrator danych osobowych nie zamierza stosować technik zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania. 

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Serwis wykorzystuje pliki cookies i inne technologie

Przeglądając zawartość serwisu - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Polityka Prywatności Czytaj więcej…

Zrozumiałem