• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • DSC_3158_poltarex.jpg

Poltarex based in Lębork informs that does not conduct business activity in the field of sales and export of alcohol, in particular, does not supply alcohol, or receives prepayment. Persons who have received offers for the purchase of alcohol made by the alleged representatives of the company's POLTAREX, are asked not make any payments, and inform the police of attempted fraud.

We are happy to inform that since 11.08.2014 our group of sawmills has been joined by a pellet production plant.

We offer 6 and 8mm pellet for sale for individual buyers as well as wholesalers.

W dniach od 4 do 6 czerwca 2014r. we Francji w miejscowości Nantes zapraszamy do naszego stoiska na Międzynarodowych Targach Konstrukcji i Budownictwa Drzewnego.

 

Read more: Targi w Nantes (Francja) 04-06.06.2014  Read more: Targi w Nantes (Francja) 04-06.06.2014 

Poltarex jako jedna z niewielu firm w Polsce posiada od 2014-01-01 certyfikat jakości Nordic Wood Preservation Council. Wydany przez SP Technical Research Institute of Sweden. Drewno impregnowane jest zgodnie z normą EN 351-1 oraz z dokumentem NWPC 1:1998. Klasa NTR /A porównywalna z klasą 4 impregnacji, natomiast NTR /AB z klasą 3.

Pragniemy poinformować, iż w dniach 24-26 września 2013r. w Przedsiębiorstwie przeprowadzony został audit okresowy Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008. W wyniku kontroli jednostka certyfikująca TUV Rheinland stwierdziła prawidłowość przestrzegania wymagań normy oraz obowiązujących w Przedsiębiorstwie procedur.
Audit zewnętrzny potwierdził ponadto, że firma realizuje politykę jakości w sposób zgodny z założeniami ISO, o czym może świadczyć bardzo dobre przygotowanie PPD "POLTAREX" Sp. z o.o. do świadczenia usług na najwyższym poziomie. Dowodem na to z pewnością jest sprawnie zorganizowana praca oraz zaangażowanie całej załogi.

This site uses cookies and similar technologies.

If you not change browser settings, you agree to it. Learn more

I understand