• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • DSC_3158_poltarex.jpg

 

iso90012015Potwierdzeniem, że w firmie stosowane są właściwe procedury w zakresie zarządzania jakością, jest certyfikat ISO 9001:2015. Firma szczyci się jego posiadaniem od 2003 roku. Certyfikat jest czytelnym sygnałem wysyłanym do kontrahentów, że wyroby spod znaku POLTAREX mają odpowiednią jakość, a firma jest solidnym partnerem handlowym.

fscold1

Firma dba o zachowanie równowagi w przyrodzie,o czym świadczy uzyskany przez firmę certyfikat FSC® (System Kontroli Pochodzenia Produktów). Certyfikat ten posiadamy już od 1998 roku. Stanowi on zapewnienie dla odbiorców o realizacji przez gospodarzy lasów racjonalnej i wzorowej gospodarki leśnej, zgodnie z zasadami zrównoważonego bilansu ekologicznego. Najważniejsze w certyfikacji FSC® jest, że jego zasady uwzględniają ekonomiczną opłacalność, są korzystne społecznie i zapewniają ochronę przyrody w lasach.

alt

 

Poltarex jako jedna z niewielu firm w Polsce posiada certyfikat jakości Nordic Wood Preservation Council. Wydany przez Finotrol Oy, Finland. Drewno impregnowane jest zgodnie z normą EN 351-1 i EN 335 oraz z dokumentami NWPC 1:2017. Klasa NTR /A porównywalna z klasą 4 (UC 4) impregnacji, natomiast NTR /AB z klasą 3 (UC 3).

altFirma PPD Poltarex otrzymała w dniu 20.12.2011roku certyfikat Zakładowej Kontroli Produkcji uprawniający do znakowania znakiem CE tarcicy konstrukcyjnej produkowanej w naszych tartakach.


Poltarex posiada możliwość produkcji materiałów z drewna zgodnie ze standardem FAO IPPC ISPM 15:2009, tj. w taki sposób, że wewnątrz drewna uzyskuje się temperaturę co najmniej 56oC i taką temperaturę utrzymuje się przez co najmniej 30minut.

Tartak Bielsko Tartak Damnica Tartak Godętowo Tartak Nowa Wieś
Tartak Polnica Tartak Korzybie
ippc bielsko ippc damnica

ippc godetowo

ippc nowa wies

ippc polnica ippc_korzybie.jpg

 

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies i inne technologie

Przeglądając zawartość serwisu - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Polityka Prywatności Czytaj więcej…

Zrozumiałem