• 1.jpg
 • 2.jpg
 • 3.jpg
 • 4.jpg
 • DSC_3158_poltarex.jpg

Poszukujemy pracowników do DZIAŁU KSIĘGOWOŚCI.

MIEJSCE PRACY: LĘBORK

ZADANIA:

 •  bieżące rejestrowanie operacji księgi głównej zgodnie z zasadami rachunkowości i wewnętrznymi wytycznymi,
 •  raportowanie wewnętrzne.

WYMAGANIA:

 •  doświadczenie w zespole księgi głównej / dziale księgowym / biurze rachunkowym,
 •  doświadczenie w raportowaniu wewnętrznym, sprawozdawczości finansowej będzie dodatkowym atutem,
 •  praktyczna znajomość prawa podatkowego,
 •  praktyczna znajomość pakietu MS Office, szczególnie w obszarze Excel,
 •  preferowany profil studiów: rachunkowość, podatki, finanse.                            

OFERUJEMY:

 •  stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży,
 •  zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etet,
 •  świadczenia socjalne,
 •  możliwość podnoszenie kwalifikacji,

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub składać w sekretariacie Biura Zarządu w Lęborku ul. Żeromskiego 9/10, 84-300 Lębork.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla obecnego jaki i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.)

Administratorem danych jest PPD „ POLTAREX” Sp. z o.o. w Lęborku, ul. Żeromskiego 9/10. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.


ZATRUDNIMY W SWOICH TARTAKACH:

 • Absolwentów szkół średnich/wyższych o profilu technologia drewna,
 • Pracowników produkcji drzewnej (osoby do pomocy w produkcji drzewnej, operatorów wózków widłowych, strugarek, obrzynarek, sortowników, elektryków, mechaników).

MIEJSCA PRACY:

Tartak w Godętowie
84-218 Łęczyce
ul. Długa 11 
(58) 678 91 51 
Tartak w Damnicy
76-231 Damnica
ul. Przemysłowa 4 
(59) 811 30 35 
Tartak w Korzybiu
77-231 Korzybie
ul. Tartaczna 2 
(059) 857 73 65 
Tartak w Bielsku Pomorskim
77-220 Koczała
(59) 857 42 03
Tartak w Nowej Wsi Człuchowskiej
77-320 Przechlewo
(59) 832 31 10
Tartak w Polnicy
77-323 Polnica
(59) 832 34 21

WYMAGANIA

 • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
 • Umiejętność współpracy z ludźmi,
 • Dobra organizacja pracy.

OFERUJEMY

 • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
 • Stabilne warunki zatrudnienia,
 • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV drogą elektroniczną w temacie podając nazwę tartaku oraz stanowisko na jakie aplikuje:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgoda na przetwarzanie danych w ramach procesu rekrutacyjnego

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z prowadzoną rekrutacją. Podstawą prawną przetwarzania jest zgoda osoby, której dane dotyczą z art. 6 ust. 1 lit a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ich niepodanie uniemożliwi prawidłowego przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.
Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego POLTAREX Sp. z o.o. ul. Stefana Żeromskiego 9/10, 84-300 Lębork. Kontakt z inspektorem ochrony danych jest możliwy za pośrednictwem adresu email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Odbiorcami danych mogą być podmioty świadczące obsługę techniczną i technologiczną w związku z prowadzeniem procesu rekrutacyjnego. Dane osobowe będą przechowywane przez okres maksymalnie 6 miesięcy od zakończenia rekrutacji na dane stanowisko pracy.
Każdy ma prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawie do przenoszenia danych. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być wycofana w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podmiot danych może wnieść skargę do odpowiedniego organu nadzorczego. Administrator danych osobowych nie zamierza stosować technik zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania. 

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego "POLTAREX" Sp. z o.o. z siedzibą w Lęborku informuje, iż nie prowadzi działalności w zakresie sprzedaży oraz eksportu alkoholu, w szczególności nie składa ofert na dostawę alkoholu, ani nie pobiera zaliczek na ich realizację. Osoby, które otrzymały oferty na zakup alkoholu złożone przez rzekomych przedstawicieli spółki POLTAREX, prosimy o nie dokonywanie żadnych wpłat oraz o zawiadomienie policji o próbie oszustwa.

Z nieukrywaną satysfakcją informujemy, że z dniem 11.08.2014 do naszej grupy tartaków dołączył zakład produkcji pelletu w miejscowości Szczytno w gm. Przechlewo.

Oferujemy do sprzedaży odbiorcom hurtowym i detalicznym pellet o wym. 6 i 8 mm. 

Więcej informacji na stronie: http://pellet-poltarex.pl/

Czytaj więcej: Pellet - Nowy zakład firmy POLTAREX

W dniach od 4 do 6 czerwca 2014r. we Francji w miejscowości Nantes zapraszamy do naszego stoiska na Międzynarodowych Targach Konstrukcji i Budownictwa Drzewnego.

 

Czytaj więcej: Targi w Nantes (Francja) 04-06.06.2014  Czytaj więcej: Targi w Nantes (Francja) 04-06.06.2014 

Poltarex jako jedna z niewielu firm w Polsce posiada od 2014-01-01 certyfikat jakości Nordic Wood Preservation Council. Wydany przez SP Technical Research Institute of Sweden. Drewno impregnowane jest zgodnie z normą EN 351-1 oraz z dokumentem NWPC 1:1998. Klasa NTR /A porównywalna z klasą 4 impregnacji, natomiast NTR /AB z klasą 3.

Serwis wykorzystuje pliki cookies i inne technologie

Przeglądając zawartość serwisu - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Polityka Prywatności Czytaj więcej…

Zrozumiałem