• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • DSC_3158_poltarex.jpg

Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego "POLTAREX" Sp. z o.o. z siedzibą w Lęborku informuje, iż nie prowadzi działalności w zakresie sprzedaży oraz eksportu alkoholu, w szczególności nie składa ofert na dostawę alkoholu, ani nie pobiera zaliczek na ich realizację. Osoby, które otrzymały oferty na zakup alkoholu złożone przez rzekomych przedstawicieli spółki POLTAREX, prosimy o nie dokonywanie żadnych wpłat oraz o zawiadomienie policji o próbie oszustwa.

Z nieukrywaną satysfakcją informujemy, że z dniem 11.08.2014 do naszej grupy tartaków dołączył zakład produkcji pelletu w miejscowości Szczytno w gm. Przechlewo.

Oferujemy do sprzedaży odbiorcom hurtowym i detalicznym pellet o wym. 6 i 8 mm. 

Więcej informacji na stronie: http://pellet-poltarex.pl/

Czytaj więcej: Pellet - Nowy zakład firmy POLTAREX

W dniach od 4 do 6 czerwca 2014r. we Francji w miejscowości Nantes zapraszamy do naszego stoiska na Międzynarodowych Targach Konstrukcji i Budownictwa Drzewnego.

 

Czytaj więcej: Targi w Nantes (Francja) 04-06.06.2014  Czytaj więcej: Targi w Nantes (Francja) 04-06.06.2014 

Poltarex jako jedna z niewielu firm w Polsce posiada od 2014-01-01 certyfikat jakości Nordic Wood Preservation Council. Wydany przez SP Technical Research Institute of Sweden. Drewno impregnowane jest zgodnie z normą EN 351-1 oraz z dokumentem NWPC 1:1998. Klasa NTR /A porównywalna z klasą 4 impregnacji, natomiast NTR /AB z klasą 3.

Pragniemy poinformować, iż w dniach 24-26 września 2013r. w Przedsiębiorstwie przeprowadzony został audit okresowy Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008. W wyniku kontroli jednostka certyfikująca TUV Rheinland stwierdziła prawidłowość przestrzegania wymagań normy oraz obowiązujących w Przedsiębiorstwie procedur.
Audit zewnętrzny potwierdził ponadto, że firma realizuje politykę jakości w sposób zgodny z założeniami ISO, o czym może świadczyć bardzo dobre przygotowanie PPD "POLTAREX" Sp. z o.o. do świadczenia usług na najwyższym poziomie. Dowodem na to z pewnością jest sprawnie zorganizowana praca oraz zaangażowanie całej załogi.